Alanya Avokadosu
WhatsApp Sipariş Hattı
Hemen Sipariş Ver
Marketing & Design managed by Alanya Avokadosu.
WhatsApp ile Sipariş Ver
Avokado

Avokadonun faydaları nelerdir?

Hindistan, Meksika ve bazı Afrika ülkelerinde yetiştiriciliği yapılan Avokado meyvesi, Avokado ağacından toplanıyor ve olgunlaşma dönemi de toplandıktan sonra başlıyor. Organik avokado, birçok farklı alt türe sahip ve Alanya avokadosu da bu türlerden bir tanesidir. Ülkemizde de üretimi yapılıyor ve çok fazla talep gördüğünü söyleyebiliriz.

Dış kabuğu yeşil ve biraz da engebelidir. Armutu andıran yapısına rağmen kabuğunun daha sert olduğunu söylemek mümkün. Olgunlaşma dönemine geçildiğinde ise bu kabuk her geçen gün biraz daha yumuşuyor. İnsan vücudu için oldukça faydalı bir meyve ve dilerseniz avokado sipariş süreci öncesinde bu meyvenin faydalarına da hep birlikte göz atalım.

Ucuz Avokado Siparişi Ver
  • B5, B6 vitaminlerinin yanı sıra C ve E vitamini bakımından da zengin bir meyve olduğunu belirtmek gerekiyor.
  • Güçlü bir potasyum kaynağıdır ve vücudun günlük potasyum ihtiyacına da bu meyve ile birlikte yanıt alabilirsiniz.
  • 100 gram avokado ele alındığında %27’lik kısmının lif içerdiğini görebiliyoruz. Lif desteği ile birlikte sindirim sistemine katkıda bulunuyor ve daha da önemlisi bağırsakta yaşam alanı oluşturan faydalı bakterilere de fayda sağlıyor.
  • Güçlü ve gerçek bir antioksidan kaynağı olan avokado, vücuda alınacak olan antioksidanı da destekliyor ve zenginleştiriyor.
  • Göz sağlığını koruyucu özelliğe sahiptir ve yaşlılık döneminde oluşan katarakt sorununu da ortadan kaldırıyor.
  • Hormon düzenleyici bir etkiye sahiptir ve aynı zamanda üreme sağlığına da katkıda bulunuyor. Aynı zamanda ruh halini düzenler, depresyon riskini azaltır ve zihinsel olarak daha iyi hissetmenize yardımcı olur.
  • Vücudun ihtiyacı olan günlük enerji bu meyve ile sağlanabiliyor ve sporcular için de bu bağlamda özel bir yere sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Ucuz avokado sipariş süreci için sizler de ilgili butonu kullanabilir ve dilediğiniz an sipariş verebilirsiniz. Avokado satın al sayfası aracılığı ile dilediğiniz kadar sipariş verebilir ve organik avokado satın alabiliyorsunuz.

İnsan sağlığı için özel bir yere sahip olan bu meyve, aynı zamanda lezzetli bir meyvedir ve tüketimi de gayet keyifli olacaktır.

Avokadonun faydaları nelerdir?
Toplam 984 yorum 4.9 / 5

Avokado Siparişi Ver

Fiyat olarak ve lezzet olarak gerçekten harikalar. Telefondaki arkadaş çok ilgili teşekkürler..

5 PUAN

Organik Avokado

Ürünler çok taze ve lezzetli başarılar..

5 PUAN

Avokado Satış

Gerçekten lezzeti ile harikaydı güvenle alışveriş yapılabilir.

5 PUAN

Avokado Satın Al

Izmir'den Selamlar! Masamız şenlendi bee!

5 PUAN

Size Bir Telefon Kadar Yakınız
+90 533 503 13 00
Yükleniyor...