Alanya Avokadosu
WhatsApp Sipariş Hattı
Hemen Sipariş Ver
Marketing & Design managed by Omer Demirel.
WhatsApp ile Sipariş Ver
Avokado

Avokado Satın Al

Avokado Satın Al
Bizim farkımız Türk Patent Enstitüsü tarafından Tescilli Alanya Avokadosu'nu Adınıza Fatura kesip her zaman en taze hali ile size ulaştırmaktır.
Paket Ağırlığı: 2.0 KG - 2.8 KGHer Biri Yaklaşık 350 GR.
ÜCRETSİZ KARGO
60 TL
Bizim farkımız Türk Patent Enstitüsü tarafından Tescilli Alanya Avokadosu'nu Adınıza Fatura kesip her zaman en taze hali ile size ulaştırmaktır.
Avokado Siparişi
+0 TL Kredi Kartı Komisyon Ücreti
TOPLAM TUTAR: 60 TL
Tüm Avokado Siparişleri, Pazar günü taze olarak toplanarak Pazartesi günleri kargoya verilmektedir.
Lütfen 1 Hafta içinde Tüketebileceğiniz kadar Sipariş Verin

Avokado Satın Al - Avokado Sipariş

Zengin içeriği ile doygunluk hissi veren ve diyet yapan kişilerin en çok tercih ettiği meyvelerden bir tanesi olan avokado, online dünya aracılığı ile de satışa sunuluyor ve bu detay birçok insanın ilgisini çekmiş durumda. Bildiğiniz gibi dijital dünya kusursuz bir dünya ve çok sayıda ihtiyaca da en hızlı şekilde yanıt veriyor. Sizler de hemen şimdi avokado satın al butonunu kullanarak bir ihtiyaca daha yanıt alabilirsiniz. Merak etmeyin meyveler elinize ulaştığında tazeliğini kaybetmiş olmayacak. Sektörde bu hizmeti sunan sayısız firma var ancak bizler en iyisini yaptığımızı ve sektörde de özel bir yere sahip olduğumuzu düşünüyoruz.

Uygun Fiyatlar Lezzetli Meyveler

Kalabalık bir kitleye ulaşabilmek adına meyvelerin tazeliği konusunda en az sizler kadar hassas davranıyor ve bu konuda büyük özen gösteriyoruz. İncelemelerinizi yaptığınızda ya da firmamızdan meyve satın alan insanların yorumlarını incelediğinizde sizler de ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Avokado Satın Al ayrıcalığı ile birlikte artık reel dünyadan değil, online dünyadan meyve satın alabileceksiniz. Zaman kaybı yaşamak istemiyor ve daha hızlı bir şekilde meyvelerinize sahip olmak istiyorsanız eğer sizler de bu butonu kullanabilirsiniz. Avokado gibi özel bir meyveye her daim ihtiyacımız var ve dilerseniz bu meyvenin faydalarına da hep birlikte göz atalım.

Avokadonun Faydaları Nelerdir?

• Günde 1 adet avokado ile birlikte sizler de günlük enerji ihtiyacınıza yanıt alabiliyorsunuz ve bu tokluk hissi diyet programlarınızı da daha kusursuz bir seviyeye taşıyor.
• K vitamini eksikliğinin tedavisinde de önemli bir yere sahip olan avokado ile birlikte sizler de sağlığınızı koruyabiliyorsunuz.
• Potasyum zengini bir meyve olduğunu da hatırlatmak gerekiyor ve bu tür eksiklik durumunda sizler de avokadodan faydalanabilirsiniz.
• Göz sağlığını koruma konusunda da önemli bir yere sahip olduğunu belirtmek gerekiyor ve bu konuda uzmanlar da bizimle hemfikir.
Hemen şimdi avokado satın al butonunu kullanarak sizler de siparişlerinizi oluşturabilir ve bu özel meyveye bir an önce sahip olabilirsiniz.

Alanya Avokadosu Tarim ve Orman Müdürlüğü Belgesi WhatsApp ile Sipariş Ver
Avokado Satın Al
Toplam 1680 yorum 4.9 / 5

Avokado Siparişi Ver

Fiyat olarak ve lezzet olarak gerçekten harikalar. Telefondaki arkadaş çok ilgili teşekkürler..

5 PUAN

Avokado Satış

Lezzeti harika ya çook teşekkürler..

5 PUAN

Avokado ile Diyet

Diyet yapmak için sipariş verdim bakalım :)

5 PUAN

Avokado Satın Al

5 yaşındaki Oğlum çok seviyor lezzetli ürünleri ile tavsiye edebilirim. Teşekkürler :)

5 PUAN

Size Bir Telefon Kadar Yakınız
+90 533 503 13 00
Yükleniyor...