Alanya Avokadosu
WhatsApp Sipariş Hattı
Hemen Sipariş Ver
Marketing & Design managed by Omer Demirel.
WhatsApp ile Sipariş Ver
Avokado

Avokado nedir?

"Persea Americana" olarak da bilinen Avokado, Avokado Ağacına ait yağlı bir meyve türüdür. Orta Amerika ile birlikte Meksika’da çok daha sık yetiştiriliyor ve mevsimsel şartlar da destekleyici unsurlardan bir tanesidir. Doymamış yağ deposu olarak zengin bir içeriğe sahip ve bu durum onu hem daha lezzetli hem daha sağlıklı hem de daha işlevsel bir meyve haline getiriyor. Organik avokado, diğer meyvelere kıyasla birçok farklılık ortaya koyuyor ve olgunlaşma dönemi de ağaçtan toplandığı andan itibaren başlıyor. Yuvarlak yapının yanı sıra armuta benzer yapısı ile de farklı türlere ev sahipliği yapıyor ve ülkemizde de yetiştirilmesi mümkündür.

Alanya avokadosu da yine özel bir tür ve Antalya ilinin Alanya ilçesinde yetiştirilen bu tür, hali hazırda sitemizde de yerini almış durumda ve dilediğiniz an sizler de avokado sipariş butonu aracılığı ile bu türü sipariş edebilirsiniz.

Avokado Siparişi Ver

Besin ve vitamin değeri bakımından bir inceleme yaptığımızda da ne denli zengin bir içeriğe sahip olduğunu daha net bir şekilde görebiliyoruz. C vitamini bakımından olduğu gibi E vitamini ve K vitamini bakımından da yoğun bir enerji ve vitamin deposu olarak karşımıza çıkıyor.

B6, B1, B3 ve B9 vitaminlerini de bünyesinde barındıran avokado, yalnızca tüketimde değil, kozmetik sektöründe de önemli ve özel bir yere sahiptir ve ürettiği yağ ile birlikte farklı cilt türleri için de fayda sağlamaktadır.

Detaylı bir inceleme yaptığımızda demir, fosfor, magnezyum ve bakır bakımından da zengin bir içerik sunduğunu görebiliyoruz ve bu detaylar da avokado meyvesini daha dikkat çekici bir seviyeye taşıyor. Ortalama bir avokado ele alındığında 250 kalorilik bir meyve ile karşı karşıya geliyoruz ve %75’lik kısmının yağ olduğunu da söyleyebiliriz. Lif bakımından zengindir ve aynı zamanda özel bir besleyicidir.

Ucuz avokado sipariş işlemlerinizi sitemiz aracılığı ile gerçekleştirebilir ve sizler de bu vitamin ve enerji deposu meyveyi satın alabilirsiniz. Sektördeki avokado satın al sitelerine kıyasla fiyatlarımız çok daha uygun ve rakamsal olarak da sizlerin yanında yer almaya devam ediyoruz.

Avokado Hakkında

Avokado nedir?
Toplam 2254 yorum 5 / 5

Avokado ile Diyet

Diyet yapmak için sipariş verdim bakalım :)

5 PUAN

Avokado Satın Al

Izmir'den Selamlar! Masamız şenlendi bee!

5 PUAN

Avokado Siparişi Ver

Fiyat olarak ve lezzet olarak gerçekten harikalar. Telefondaki arkadaş çok ilgili teşekkürler..

5 PUAN

Avokado Satış

Lezzeti harika ya çook teşekkürler..

5 PUAN

Size Bir Telefon Kadar Yakınız
+90 533 503 13 00
Yükleniyor...